IZO-ERG S.A. Poinformował nas przedstawiciel polskiej edycji magazynu „Forbes” ,że nasza Firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2018”.
„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.
Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2018” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Firmy z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.
IZO-ERG S.A. jak co roku wystawiał się na targach ENERGETAB. Na stoisku można było uzyskać informacje techniczną oraz zobaczyć w gablotach elementy produkowane z naszych płyt, rur i prętów.
Zaprozentowano również kilka nowości m.in. płyty szklano-epoksydowe antystatyczne EPGC202AS, materiał giętki NKGM do silników narażonych na pożar (próba 400°C 2h) oraz materiał giętki NEN na papierze Nomex(R) z miką.
W 2017r. Spółka została nagrodzona w 17 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm prestiżową nagrodą "Gazela Biznesu 2016". Oragnizatorem konkursu jest Puls Biznesu.
W 2017r. Spółka została nagrodzona w XI konkursie prestiżową nagrodą "Gepard Biznesu 2016". Konkurs znajduje się pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej i wyróżnia firmy o wysokiej dynamice rozwoju. 
Na tegorocznych targach CWIEME - Berlin 2015 otrzymaliśmy nagrodę za 30 lat dystrybucji papieru Nomex®.