I Kontakt

Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG S.A.
ul. J. Śliwki 86, 44-100 Gliwice
tel. 32 338 62 99; fax 32 32 231 77 14; e-mail: zts@izoerg.com.pl


Zarząd - Sekretariat
tel. 32 338 61 00


Informacja handlowa
 

Główny Specjalista Ds.
Obsługi Klientów
 
Płyty bawełniano-fenolowe TCF
Laminaty dekoracyjne HPL
Laminaty grawerskie
 
Taśmy mikowe Epoksterm, Ergoterm, Ergopor 
Mikanity: grzejnikowy, komutatorowy
Rury zwijane 
Płyty papierowo-fenolowe PCF Izolatory przepustowe
Laminaty do obwodów PCB
Pręty i rury prasowane, panewki
Zdzisława Nawrot Olga Fularska Justyna Bulska Agnieszka Krzywda

tel: 32 338 61 56

tel: 32 338 61 57 tel: 32 338 61 58 tel: 32 338 61 60
e-mail: z.nawrot@izoerg.com.pl e-mail: o.fularska@izoerg.com.pl e-mail: j.bulska@izoerg.com.pl e-mail: a.krzywda@izoerg.com.pl


Płyty szklano-epoksydowe TSE
Płyty szklano-silikonowe TSS
Płyty szklano-melaminowe TSM
Płyty szklano-fenolowe TSF
Płyty złożone CEM-1
Materiały giętkie: Tereszpan, NEN, NKN, Ergofol, NSN
Tkaniny nasycane - prepregi
Ceratki i taśmy TSS
Włókniny poliestrowe
Papier Nomex®
Kevlar®
Folia poliestrowa Ergopet, Mylar 
Preszpan
Folia poliimidowa
Joanna Wojtas Agata Nienart Anna Zacharska Hanna Krzystek
tel: 32 338 61 62 tel: 32 338 61 59 tel: 32 338 61 52 tel: 32 338 61 50
e-mail: j.wojtas@izoerg.com.pl e-mail: a.nienart@izoerg.com.pl e-mail:a.zacharska@izoerg.com.pl e-mail: h.krzystek@izoerg.com.pl

Ogólne telefony informacji handlowej
tel. 32 231 75 14,  32 231 75 09  fax 32 270 56 95


Informacja techniczna


Dział Badań Marketingowych
i Promocji
Technolodzy
tel: 32 231 87 63 tel: 32 338 62 34
fax: 32 231 77 33 fax: 32 231 77 14
e-mail: aplikacja@izoerg.com.pl e-mail: technolodzy@izoerg.com.pl