I Nasza produkcja


Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG S.A. posiadają powierzchnię ok. 10ha.
Produkcja laminatów odbywa się w Zakładzie w Gliwicach.
Posiadamy kilkanaście właśnych powlekarek w tym kilka pionowych, oraz prasy w tym kilka wielopółkowych i wielkogabarytowych oraz kilkadziesiąt mniejszych. 

Posiadamy tekże własny wydział obróbki skrawaniem oparty o nowoczesne obrabiarki CNC w którym wykonujemy elementy z naszych materiałów zarówno w skali wielkoseryjnej jak i też pojedyncze wykonania.

Na wydzielonej części wydziału produkującego rury zwijane odbywa się produkcja wysokonapięciowych izolatorów przepustowych transformatorowych i stacyjnych. 

Osobnym zakładem jest firma KREMEPL IZOERG produkująca izolacje mikowe: taśmy Epoksterm , Ergoterm, Ergopor , mikanit grzejnikowy, komutatorowy , giętki. Zakład produkuje także na nowoczesnych i ekologicznych liniach izolacje giętką typu NMN, DMD, NKN: Tereszpan , NEN , Ergofol , NKN , NSN. 

Dzięki posiadanym bobinierkom rozkrawamy materiały na taśmy o szerokości od 5mm. Na tych maszynach konfekcjonujemy także papier NOMEX(R) , folię poliestrową Ergopet i Mylar(R) , preszpan , włoknine poliestrową oraz papier elektrozolacyjny. Mamy możliwość ciąć na taśmy nawet materiały o grubości kilku milimetrów.