I Targi ENERGETAB 2021


34 Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2020

Jak co roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 5 w hali K podczas 34-tej edycji targów ENERGETAB 2021, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 14-16 września 2021 roku.

Klikając w poniższy link mogą Państwo pobrać zaproszenie. Wstęp na targi jest możliwy po obowiązkowej rejestracji na www.energetab.pl
Zaproszenie Targi Energetab 2021

Podobnie jak w ubiegłym roku, targi są przygotowane w pełnym reżimie sanitarnym zgodnie z wymaganiami GIS.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Co roku targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców - zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Co roku targi ENERGETAB odwiedza ponad 20 tysięcy zwiedzających, którzy mają możliwość zapoznać się z ofertami kilkuset wystawców nie tylko z Polski, ale i wielu krajów Europy i Azji.

Tradycyjnie już IZO-ERG zaprezentuje na targach bogaty asortyment laminatów izolacyjnych i konstrukcyjnych stosowanych w energetyce i przemyśle elektrotechnicznym.

Zapraszamy serdecznie.