I

ZTS „IZO – ERG“ sp. z o.o. jest producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych z termoutwardzalnych tworzyw sztucznych w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista - inspektor ds. elektrycznych i automatyki

Ogłoszenie:

Specjalista / Specjalistka ds. handlu zagranicznego

Miejsce pracy: Gliwice
Region: Śląsk
Nr referencyjny:

Opis stanowiska:
  • budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z klientami zagranicznymi
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji cenowych
  • przyjmowanie, obsługa i monitorowanie zamówień
  • efektywna realizacja założonych planów sprzedażowych
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: handel zagraniczny, ekonomia, itp
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel)
  • samodzielność w realizowaniu zadań, kreatywność i inicjatywa
  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o prace
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • udział w rozwoju standardów w organizacji
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV i list motywacyjny – na podany poniżej adres, zaznaczając numer referencyjny:

Zakłady Tworzyw Sztucznych ”IZO-ERG” sp. z o.o.
ul. Jana Śliwki 86
44-100 Gliwice
lub e-mailem: k.gil@izoerg.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.