I Nasza produkcja


Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG S.A. posiadają powierzchnię ok. 10ha.
Produkcja laminatów odbywa się w Zakładzie w Gliwicach.
Posiadamy kilkanaście właśnych powlekarek, w tym kilka pionowych oraz prasy, w tym kilka wielopółkowych i wielkogabarytowych oraz kilkadziesiąt mniejszych. 

Posiadamy także własny wydział obróbki skrawaniem oparty o nowoczesne obrabiarki CNC, w którym wykonujemy elementy z naszych materiałów zarówno w skali wielkoseryjnej, jak i też pojedyncze wykonania.

Na wydzielonej części wydziału produkującego rury zwijane odbywa się produkcja wysokonapięciowych izolatorów przepustowych transformatorowych i stacyjnych. 

Osobnym zakładem jest firma KREMEPL IZOERG produkująca izolacje mikowe: taśmy Epoksterm, Ergoterm, Ergopor, mikanit grzejnikowy, komutatorowy, giętki. Zakład produkuje także na nowoczesnych i ekologicznych liniach izolacje giętką typu NMN, DMD, NKN: Tereszpan, NEN, Ergofol, NKN, NSN. 

Dzięki posiadanym bobinierkom rozkrawamy materiały na taśmy o szerokości od 5mm. Na tych maszynach konfekcjonujemy także papier NOMEX(R), folię poliestrową Ergopet i Mylar(R), preszpan, włoknine poliestrową oraz papier elektrozolacyjny. Mamy możliwość cięcia na taśmy nawet materiały o grubości kilku milimetrów.