Prezentujemy Państwu nowe logo, które sukcesywnie zastąpi poprzednie. Stopniowo planujemy również dokonywać zmian materiałów graficznych takich jak: wizytówki, katalogi, prezentacje, karty produktów oraz strona internetowa.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników do udziału w konkursie świątecznym na najładniejszą dekorację świąteczną wykonaną własnoręcznie. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Szczegóły w poniższym regulaminie
W dniu 3 września odbędzie się kolejna edycja Poland Biznes Run. 
Zapraszamy do udziału.
4 września 2022 roku odbyła się 11. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Wśród 32 tysięcy biegaczy z ponad 1500 firm znalazło się również 60 pracowników z pięciu spółek Grupy Lerg.
Miło nam poinformować, że w 16 edycji wirtualnego biegu "Policz się z cukrzycą" grupa Lerg zebrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 196 serduszek.
Jak co roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 5 w hali K podczas 34-tej edycji targów ENERGETAB 2021, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 14-16 września 2021 roku.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w sezonie 2021 zostały wznowione zawody Formuły Student.
Jak co roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 6 w hali K podczas targów ENERGETAB 2020, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 15-17 września 2020 roku. 
Zarząd Zakładów Tworzyw Sztucznych „IZO-ERG” S.A. z siedzibą w Gliwicach, wpisanej do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000048853 („Spółka”), na podstawie art. 5 § 2 k.s.h. ogłasza o utracie przez „I Fundusz Mistral” S.A. z siedzibą w Warszawie oraz o osiągnięciu przez LERG S.A. z siedzibą w Pustkowie-Osiedlu pozycji dominującej w Spółce. Utrata i osiągnięcie pozycji dominującej nastąpiły w dniu 12 marca 2020 r., w wyniku zawarcia umowy sprzedaży, na podstawie której LERG S.A. nabyła od „I Funduszu Mistral” S.A. 100% akcji Spółki.
Podobnie jak poprzednim roku spółka otrzymała prestiżowe wyróżnienie  "Gazela Biznesu 2019" w 20 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm .
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od wielu lat nieustannie wspieramy, realizowany przez Studentów Politechniki Warszawskiej oraz SGH, projekt budowy samochodu wyścigowego z napędem elektrycznym. 

Kolejna edycja międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB już za nami. 
Szanowni Państwo

Jak co roku uczestniczyliśmy w berlińskich targach Cwieme. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku. Dziękujemy za zaintersowanie naszą ofertą oraz owocne rozmowy. 
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas odbywających się na terenie Messe Berlin w dniach 21-23 maja targów CWIEME 2019. Nasze stoisko ma numer A44 i jest usytuowane w hali 3.2

Zapraszamy.
Nasze materiały izolacyjne wspierają budowę elektrycznego bolidu zespołu Proton Dynamic. Cały projekt
realizowany jest przez grupę studentów z Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Hanlowej w Warszawie.
Już po raz kolejny spółka została nagrodzona prestiżową nagrodą "Gazela Biznesu 2018" w 19 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm .
Zapraszamy na nasze stoisko firmowe w dn. 11-13.09.2018r. pawilon K stoisko 5
Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Hall 3.2 Stand A44) w czasie trwania Targów CWIEME 2018 w Berlinie w dniach 19-21 czerwca 2018r.
Serdecznie zapraszamy na stoisko nr. 217 na seminarium The Evertiq Conference, TEC Warszawa, które odbędzie się w hotelu Double Tree by Hilton Warsaw 17 maja 2018 roku.
Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (pawilon 6 stoisko 31) w czasie trwania Targów EXPOPOWER 2018 w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia 2018r.
IZO-ERG S.A. Poinformował nas przedstawiciel polskiej edycji magazynu „Forbes”, że nasza Firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2018”.
„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.
Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2018” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Firmy z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.
W 2017r. już tradycyjnie IZO-ERG S.A. wystawiał się na targach CWIEME w Berlinie. 
IZO-ERG S.A. jak co roku wystawiał się na targach ENERGETAB. Na stoisku można było uzyskać informacje techniczną oraz zobaczyć w gablotach elementy produkowane z naszych płyt, rur i prętów.
Zaprozentowano również kilka nowości m.in. płyty szklano-epoksydowe antystatyczne EPGC202AS, materiał giętki NKGM do silników narażonych na pożar (próba 400°C 2h) oraz materiał giętki NEN na papierze Nomex(R) z miką.
W 2017r. Spółka została nagrodzona w 17 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm prestiżową nagrodą "Gazela Biznesu 2016". Oragnizatorem konkursu jest Puls Biznesu.
W 2017r. Spółka została nagrodzona w XI konkursie prestiżową nagrodą "Gepard Biznesu 2016". Konkurs znajduje się pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej i wyróżnia firmy o wysokiej dynamice rozwoju. 
Na tegorocznych targach CWIEME - Berlin 2015 otrzymaliśmy nagrodę za 30 lat dystrybucji papieru Nomex®.